AKTUALNOŚCI

Twój komfort, Nasza pasja, KLIMAT OK

Chcąc zapewnić komfort naszym klientom wychodzimy na przeciw z Klimat OK. To firma dzięki, której uzyskają Państwo profesjonalny serwis klimatyzacji z dbałością o każdy szczegół, montaż klimatyzacji w najwyższym standardzie jak i wentylacji w Wrocławiu oraz na terenie całego woj. Dolnośląskiego. Serwis klimatyzacji to Nasza specjalność, utrzymywanie w stałej obsłudze dużych obiektów handlowych, biurowych jak i serwerowni cechuje Nasza firmę. Naprawa klimatyzacji w Wrocławiu i okolicach nie stanowi dla Nas żadnego problemu.

Świadczymy usługi z zakresu:
-montaż klimatyzacji w Wrocławiu i okolicach
- serwis klimatyzacji
- naprawa klimatyzacji
- montaż wentylacji
- serwis wentylacji
- naprawa wentylacji
- utrzymanie obiektów w ruchu
Decydując się na Naszą ofertę klimatyzacji, wybierasz KLIMAT OK w Wrocławiu

Zajmujemy się sprzedażą , montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, oraz wentylacyjnych we Wrocławiu i okolicy. Klimat OK w swojej ofercie ma szeroką gamę klimatyzatorów wiodących producentów. Jesteśmy firmą, którą cechuje wysoki poziom estetyki jak i wiedzy na temat klimatyzacji oraz wentylacji. Swoją działalność prowadzimy na terenie Wrocławia natomiast obsługujemy cały Dolny Śląsk. Firma Klimat OK, aby Naszym klientom żyło się lepiej stosuje darmowa wycenę wentylacji oraz klimatyzacji na terenie Wrocławia i okolic.

Nie stanowią dla Nas problemu urządzenia takich typów jak:
- szafy klimatyzacji precyzyjnej
- agregaty wody lodowej
- centrale wentylacyjne
- rekuperatory
- pompy ciepła
- split/multisplit
- klimakonwektorySpecjalizujemy się także w instalacjach pomp ciepła

Specjalizacją naszej firmy są kompleksowe instalacje, montaż oraz serwisy oparte na pompach ciepła,których źródłem ciepła jest powietrze. Instalujemy wszystkie dostępne rodzaje pompy ciepła. Wrocław jest obszarem działalności naszej firmy, lecz obsługujemy cały Dolny Śląsk.

Różnorodne systemy klimatyzacji Klimat Ok

Ponieważ lato w Naszym kraju z roku na rok jest coraz cieplejsze, a Nasza firma ma świadomość, że Państwa komfort jest najważniejszy, chcielibyśmy zapoznać Państwa z ofertą Klimat OK. Montaż klimatyzacji należy do prac budowlanych, natomiast Nasza firma nie zapomina o wysokiej estetyce. Montujemy różnorodne systemy klimatyzacji do biur, domów, mieszkań, lokali użytkowych. Sprzedaż, montaż, serwis a także naprawa klimatyzacji to tylko część usług prowadzonych przez Naszą firmę. Zajmujemy się również montażem i serwisem wentylacji nie tylko w Wrocławiu, lecz obsługujemy cały Dolny Śląsk.