Przegląd klimatyzacji – Wrocław

Skuteczność działania urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, to nie tylko wysoka jakość wykonania komponentów oraz ich zastosowanie technologiczne, ale także właściwa eksploatacja i konserwacja. Nawet bardzo dobrze zaprojektowane i prawidłowo zamontowane urządzenie nie będzie funkcjonować odpowiednio, jeśli nie będzie właściwie serwisowane. Właśnie dlatego oferujemy kompleksowy przegląd klimatyzacji w obiektach mieszkalnych i budynkach biurowych.

Gwarancja poprawnego działania instalacji

Przegląd gwarancyjny klimatyzacji, a także pogwarancyjny to niezbędne działania do tego, aby zapewnić sprawność instalacji regulującej temperaturę w pomieszczeniu. Klimatyzacja musi być właściwie oczyszczona i zdezynfekowana, co zapewni całej instalacji możliwość funkcjonowania, a użytkownikom obiektu komfort i bezpieczeństwo. Nasi fachowcy dbają o to, żeby usunąć z układu chłodzenia nadmierną wilgoć, która może powodować rozwój niebezpiecznych, chorobotwórczych mikroorganizmów.

Kompleksowe wsparcie serwisantów

Nasz serwis we Wrocławiu zapewnia Klientowi kompleksową obsługę od chwili zgłoszenia usterki, aż do jej całkowitego usunięcia. Dla wygody użytkownika prace serwisowe przeprowadzamy w miejscu, gdzie jest zamontowane urządzenie tak, aby najmniej angażować Klienta. Nasz serwis obejmuje m.in.:

  • czyszczenie wentylatorów, komory wymiennika i samego wymiennika,
  • kontrolę prawidłowości odprowadzania skroplin oraz czyszczenie tacy ociekowej,
  • dezynfekcję wymiennika i tacy ociekowej, sprawdzenie parametrów automatyki,
  • czyszczenie kratek czerpni, czyszczenie kratek wyrzutni,
  • sprawdzenie historii kodów błędów i poprawności funkcjonowania sterownika.

Tak przeprowadzony serwis daje gwarancję tego, że urządzenie będzie działać bez zarzutu i da komfort cieplny na długi okres czasu.

Jeśli więc zależy Ci na fachowej naprawie i serwisie urządzeń klimatyzujących we Wrocławiu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pomp ciepła oraz rekuperacji. Nasi pracownicy wykazują się znajomością najskuteczniejszych metod serwisu takich instalacji.