Pompy ciepła – Wrocław

Pompa ciepła we Wrocławiu to niezawodne i wydajne urządzenie, które stosunkowo niedawno weszło na rynek i cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów. Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym wyróżniającym się tym, że nie produkuje własnej energii, jak tradycyjne systemy zasilane paliwami. Jedyną energią dodatkową, jaką potrzebuje to urządzenie, jest prąd, który można dostarczyć z paneli fotowoltaicznych. Co prawda koszty instalacji z pompą ciepła są wyższe niż cena montażu tradycyjnego centralnego ogrzewania z kotłem grzewczym, ale w dłuższej perspektywie czasu wydatki ponoszone na ogrzewanie są niższe. Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferuje montaż pomp ciepła we Wrocławiu i województwie dolnośląskim. Instalujemy wszystkie dostępne na rynku rodzaje pomp ciepła.

Redukcja kosztów

Wykorzystanie ogrzewania za pomocą pompy ciepła generuje niższe nakłady na budowę domu, ponieważ nie trzeba budować komina i typowej kotłowni z miejscem na składowanie opału. Dzięki montażowi pomp ciepła przez naszą firmę Klimat Ok całe przedsięwzięcie będzie korzystne dla portfela i pozwoli korzystać z wygodnego oraz bezobsługowego ogrzewania. Warto pamiętać, że montowanie pomp ciepła jest wspierane przez Unię Europejską i dofinansowywane z funduszy unijnych. W połączeniu z ogrzewaniem podłogowym pompy ciepła zapewniają mieszkańcom najwyższy komfort cieplny.

Montaż pomp ciepła – nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzewanie

Pompy ciepła powietrzne do ogrzewania wody i pomieszczeń wykorzystują energię cieplną znajdującą się na zewnątrz budynków. Nie wymagają więc spalania paliwa, przez co nie generują smogu. Najkorzystniej jest wraz z pompą zamontować panele fotowoltaiczne, z których będzie się czerpać prąd. Dzięki temu dom stanie się samowystarczalny. Miesięczny koszt ogrzewania dzięki takiemu rozwiązaniu można zredukować do 0 zł, za pomocą integracji z innymi efektywnymi systemami.

W naszej ofercie znajdziesz przeglądy klimatyzacji, rekuperacje oraz profesjonalny montaż pomp ciepła we Wrocławiu wykonywany przez doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do skorzystania z usług Klimat Ok, które sprawią, że Twój dom będzie w pełni ekologiczny!